Jeśli chcesz wysyłać niestandardowe wiadomości w swoich transakcjach Bitcoin to pokochasz ten przewodnik.
Dowiedz się, jak wysyłać niestandardowe wiadomości w transakcjach Bitcoin za pomocą fajnej aplikacji i portfela Electrum.
Transakcje Bitcoin z niestandardowymi wiadomościami są zabawne, szybkie i tanie do zrobienia
Jeśli jesteś nowy w świecie Bitcoin Rush, to będziesz miał więcej pytań niż możesz zliczyć. Jednym z nich, które widzimy pojawiające się od czasu do czasu jest to, jak na ziemi możliwe jest wysyłanie niestandardowych wiadomości w transakcjach Bitcoinów.

Cóż, ucieszysz się wiedząc, że to jest naprawdę super łatwe i jest dość tani też. Możesz to zrobić z dowolnego portfela, ale Electrum jest najłatwiejsze do zrobienia. Tak więc, jeśli chcesz wysyłać niestandardowe wiadomości w transakcjach Bitcoin, idź zdobyć portfel Electrum i czytaj dalej!

Wybierz swoje narzędzie wyboru
Teraz, podczas gdy wiemy, że będą tam totalnie początkujący użytkownicy, którzy będą chcieli to zrobić, będzie też kilku bardziej doświadczonych użytkowników, którzy będą chcieli się trochę zabawić. Możesz wybrać, czy chcesz to zrobić ręcznie, czy za pomocą narzędzia. Jeśli pójdziesz drogą manualną, może to być trochę czasochłonne, więc zalecamy użycie narzędzia.

Nauczymy Cię, jak to zrobić za pomocą BTCMessage, po prostu dlatego, że jest to szybkie, tanie i proste w użyciu. Przejdź więc do aplikacji BTCMessage i przygotuj się na najfajniejsze transakcje w historii!

Znajdź kogoś, kto zapłaci

Po pierwsze, będziesz chciał znaleźć kogoś, kto zapłaci. Możesz wysłać tę fajną wiadomość do absolutnie każdego, niezależnie od tego, czy jest to Twój wyprowadzający pies, Twoja gospodyni, Twój najlepszy przyjaciel czy wybrana przez Ciebie organizacja charytatywna. Zacznij od wklejenia ich adresu w skrzynce adresowej odbiorcy. Upewnij się, że adres jest poprawny, ponieważ niektóre włamywacze będą psuć Ci pasztet.

Czas na wiadomość
Teraz dla zabawy, wiadomość. W skrzynce wiadomości wpisz wszystko, co chcesz powiedzieć. Niezależnie od tego, czy jest to lista zakupów dla pani, notatka z podziękowaniem dla organizacji za pomoc, czy ulubiony artykuł FullyCrypto, możesz napisać wszystko, co chcesz. Oczywiście, staraj się zachować to w czystości i nie popieramy szykanowania podczas korzystania z tej funkcji.

Skopiuj Wyjście i Daleko Idź
Kiedy już będziesz zadowolony z wiadomości, wpisz, ile chcesz zapłacić danej osobie i skopiuj wyniki transakcji. Następnie przejdź do wybranego portfela, kliknij płatność lub wyślij, wklej dane wyjściowe transakcji do pola odbiorcy, sprawdź, czy wszystko jest w porządku i kliknij wyślij.

Gdy transakcje zostaną przetworzone w bloku, będziesz mógł zobaczyć wiadomości, gdy skopiujesz ID transakcji i przeszukasz je w eksploratorze bloków. To nie kosztuje sporo satyry, 0.0000543 jest minimum dla wyjścia Bitcoin, ale jeśli chcesz mieć trochę zabawy i nie przeszkadza marnować trochę BTC w procesie, to jest to całkiem fajne narzędzie.

Można zrobić wiadomości w transakcjach Bitcoin wiele innych sposobów, ale to jest zdecydowanie najbardziej ekscytujący i najfajniejszy sposób, aby pokazać się do nowego kolegi Bitcoin jak jesteś techy!